КЛУБ ЗА СПОРТНИ ГЪЛЪБИ "РОЗОВА ДОЛИНА” - Казанлък

ТЪРСЕНЕ

Времето

Състезания 2013

 

Първо състезание за стари гълъби 11.05 - 12.05.2013

  • Събота 11.05.2013

1. състезател - Петко Цеков / съдия - Биберучка
2. състезател - Цветан Цонев / съдия - Джевзет Мустафа
3. състезател - Иван Радев - Копринка / съдия - Слави Кръстев
4. състезател - Николай Иглев / съдия - Цветан Манолов
5. състезател - Иван Бодуров / съдия - Стефан Пендарев

  • Неделя 12.05.2013

1. състезател - Биберучка / съдия - Петко Цеков
2. състезател - Джевзет Мустафа / съдия - Цветан Цонев
3. състезател - Слави Кръстев / съдия - Иван Радев - Копринка
4. състезател - Цветан Манолов / съдия - Николай Иглев
5. състезател - Стефан Пендарев / съдия - Иван Бодуров

 

Второ състезание за стари гълъби 25.05 - 26.05.2013

  • Събота 25.05.2013

1. състезател - Джевзет Мустафа / съдия - Биберучка
2. състезател - Слави Кръстев / съдия - Петко Цеков
3. състезател - Цветан Манолев / съдия - Иван Радев
4. състезател - Стефан Пендарев / съдия - Цветан Цонев
5. състезател - Иван Бодуров / съдия - Николай Иглев

  • Неделя 26.05.2013

1. състезател - Биберучка / съдия - Джевзет Мустафа
2. състезател - Петко Цеков / съдия - Слави Кръстев
3. състезател - Иван Радев / съдия - Цветан Манолев
4. състезател - Цветан Цонев / съдия - Стефан Пендарев
5. състезател - Николай Иглев / съдия - Иван Бодуров

 

Трето състезание за стари гълъби 08.06 - 09.06.2013

  • Събота 08.06.2013

1. състезател - Биберучка / съдия - Слави Кръстев
2. състезател - Цветан Цонев / съдия - Петко Цеков
3. състезател - Цветан Манолев / съдия - Стефан Пендарев
4. състезател - Иван Радев / съдия - Джевзет Мустафа
5. състезател - Николай Иглев / съдия - Иван Бодуров

  • Неделя 09.06.2013

1. състезател - Слави Кръстев / съдия - Биберучка
2. състезател - Петко Цеков / съдия - Цветан Цонев
3. състезател - Стефан Пендарев / съдия - Цветан Манолев
4. състезател - Джевзет Мустафа / съдия - Иван Радев
5. състезател - Иван Бодуров / съдия - Николай Иглев

 

Четвърто състезание - лонг дей 15.06 - 16.06.2013

  • Събота 15.06.2013

1. състезател - Цветан Цонев / съдия - Биберучка
2. състезател - Джевзет Мустафа / съдия - Стефан Пендарев

  • Неделя 16.06.2013

1. състезател - Цветан Манолев / съдия - Слави Кръстев
2. състезател - Бибиручка / съдия - Цветан Цонев
3. състезател - Стефан Пендарев / съдия - Джевзет