КЛУБ ЗА СПОРТНИ ГЪЛЪБИ "РОЗОВА ДОЛИНА” - Казанлък

ТЪРСЕНЕ

Времето

ВХОД



Добре дошли в страницата на клуб на гълъбовъда Казанлък.   Адрес за кореспонденция:

  • Казанлък, 6100
  • ул, Захари Стоянов 8
  • тел.: 0431/64208
  • GSM: 0897 934 589

 

Състезание за стари гълъби №1  (29 и 30 април 2017)

  • Събота 29.04.2017

състезател - Николай / съдия - Петко
състезател - Цецо / съдия -  Румен Сокола
състезател - Деси / съдия -  Аско
състезател - Румен П / съдия -  Сали
състезател - Бибиручка / съдия -  Теодоси
състезател - Иван К / съдия -  Антон
състезател - Джемо / съдия -  Ахмед

  • Неделя 30.04.2017

състезател - Петко / съдия - Николай
състезател - Румен Сокола / съдия - Цецо
състезател - Аско / съдия - Деси
състезател - Сали / съдия - Румен П
състезател - Теодоси / съдия - Бибиручка
състезател - Антон / съдия - Иван К
състезател - Ахмед / съдия - Джемо

 

Състезание за стари гълъби №2  (13 и 14 май 2017)

  • Събота 13.05.2017

състезател - Румен Сокола / съдия - Румен - Павел баня
състезател - Петко Ц. / съдия - Цецо 
състезател - Теодоси / съдия - Бибиручка  
състезател - Антон (Овощник) / съдия - Иван (Копринка) 
състезател - Деси / съдия - Джемил
състезател - Сали  / съдия - Николай Иглев

  • Неделя 14.05.2017

състезател - Румен - Павел баня / съдия - Румен Сокола
състезател - Цецо / съдия - Петко Ц. 
състезател - Бибиручка / съдия - Теодоси  
състезател - Иван (Копринка) / съдия - Антон 
състезател - Джемил / съдия - Деси
състезател - Николай Иглев / съдия - Сали 


Състезание за стари гълъби №3  (27 и 28 май 2017)

  • Събота 27.05.2017

състезател - Бибиручка / съдия - Антон (Овощник) 
състезател - Цецо / съдия - Сали 
състезател - Николай Иглев / съдия - Ахмет Балък  
състезател - Джемил / съдия - Румен (Павел баня) 
състезател - Иван (Копринка) / съдия - Румен (Копринка) 
състезател - Десито / съдия - Петко Цеков 
състезател - Аско / съдия - Теодоси

  • Неделя 28.05.2017

състезател - Антон (Овощник) / съдия - Бибиручка 
състезател - Сали / съдия - Цецо 
състезател - Ахмет Балък  / съдия - Николай Иглев  
състезател - Румен (Павел баня)  / съдия - Джемил  
състезател - Румен (Копринка)  / съдия - Иван (Копринка) 
състезател - Петко Цеков  / съдия - Десито 
състезател - Теодоси / съдия - Аско

 

Състезание "LONG DAY"  (17 и 18 юни 2017)

  • Събота 17.06.2017

състезател - Теодоси / съдия - Румен Сокола
състезател - Цецо / съдия - Паликото 
състезател - Цванека / съдия - Джевзет 
състезател - Иван (Овощник) / съдия - Аско 
състезател - Румен (Павел баня) / съдия - Антон (Овощник) 
състезател - Петко Усков / съдия - Десито 
състезател - Ахмед Балък / съдия - Бибиручка
състезател - Николай Иглев / съдия - Боян

  • Неделя 18.06.2017

състезател - Румен Сокола / съдия - Теодоси
състезател - Паликото / съдия - Цецо 
състезател - Джевзет  / съдия - Цванека 
състезател - Аско   / съдия - Иван (Овощник) 
състезател - Антон (Овощник)  / съдия - Румен (Павел баня)
състезател - Десито / съдия - Петко Усков 
състезател - Бибиручка / съдия - Ахмед Балък 
състезател - Боян / съдия - Николай Иглев

 

Състезание "Купа България"  (03 и 06 юни 2017)

  • Събота 03.06.2017

състезател - Цецо / съдия - Антон (Овощник)
състезател - Румен Сокола / съдия - Петко Цеков 
състезател - Румен (Павел баня) / съдия - Ахмед Балък 
състезател - Николай (Копринка) / съдия - Сали 
състезател - Паликото / съдия - Бибиручка  

  • Неделя 04.06.2017

състезател - Бибиручка / съдия - Цецо
състезател - Сали / съдия - Румен Сокола  
състезател - Ахмед Балък / съдия - Румен (Павел баня) 
състезател - Петко Цеков / съдия - Николай (Копринка) 
състезател - Антон (Овощник)  / съдия - Паликото

 

Медународно състезание за млади гълъби  (01 и 02 юли 2017)

  • Събота 01.07.2017

състезател - Цецо / съдия - Румен Сокола
състезател - Мамото / съдия - Паликото 
състезател - Бибиручка / съдия - Теодоси 
състезател - Мурад / съдия - Антон (Овощник) 
състезател - Ахмед (Хаджидимитрово) / съдия - Цванека  
състезател - Иван (Овощник) / съдия - Риза

  • Неделя 02.07.2017

състезател - Румен Сокола / съдия - Цецо
състезател - Паликото / съдия - Мамото 
състезател - Теодоси  / съдия - Бибиручка 
състезател - Антон (Овощник) / съдия - Мурад 
състезател - Цванека / съдия - Ахмед (Хаджидимитрово) 
състезател - Риза / съдия - Иван (Овощник)


Състезание за млади гълъби №1  (15 и 16 юли 2017)

  • Събота 15.07.2017

състезател - Риза / съдия - Иван (Овощник) 
състезател - Мурад / съдия - Ахмед (Хаджидимитрово) 
състезател - Румен Сокола / съдия - Сали

  • Неделя 16.07.2017

състезател - Сали  / съдия - Риза
състезател - Ахмед (Хаджидимитрово) / съдия - Мурад 
състезател - Иван (Овощник) / съдия - Румен Сокола


Състезание за млади гълъби №2  (26 и 27 август 2017)

  • Събота 26.08.2017

състезател - Ахмед (Хаджидимитрово) / съдия - Сокола 
състезател - Сали / съдия - Риза 
състезател - Теодоси / съдия - Иван (Овощник)  
състезател - Мурад / съдия - Сали

  • Неделя 27.08.2017

състезател - Сокола / съдия - Ахмед (Хаджидимитрово) 
състезател - Риза / съдия - Сали 
състезател - Иван (Овощник) / съдия - Теодоси
състезател - Сали / съдия - Мурад

 

Състезание за млади гълъби №3  (16 и 17 септември 2017)

  • Събота 16.09.2017

състезател - Сокола / съдия - Ахмед (Хаджидимитрово) 
състезател - Мурад / съдия - Теодоси 
състезател - Риза / съдия - Иван (Овощник)
състезател - Сали / съдия - Мамото

  • Неделя 17.09.2017

състезател - Ахмед (Хаджидимитрово) / съдия - Сокола
състезател - Теодоси / съдия - Мурад 
състезател - Иван (Овощник)  / съдия - Риза  
състезател - Мамото / съдия - Сали


Състезание за стари гълъби №1  (29 и 30 април 2017)


Състезание за стари гълъби №2  (13 и 14 май 2017)


Състезание за стари гълъби №3  (27 и 28 май 2017)


Състезание "LONG DAY"  (17 и 18 юни 2017)


Състезание "Купа България"  (03 и 06 юни 2017)


Медународно състезание за млади гълъби  (01 и 02 юли 2017)


Състезание за млади гълъби №1  (15 и 16 юли 2017)


Състезание за млади гълъби №2  (26 и 27 август 2017)


Състезание за млади гълъби №3  (16 и 17 септември 2017)